Zapraszam do gabinetu!

Zapraszam Cię do gabinetu jeżeli:

– doświadczasz trudności w relacjach małżeńskich, partnerskich, rodzinnych

– nie radzisz sobie z emocjami i stresem

– masz poczucie braku sensu życia

– brakuje Ci energii i motywacji do działania

– przeżywasz kryzys, stratę i wydaje Ci się, że dłużej nie dasz rady

– potrzebujesz wsparcia w żałobie

– odczuwasz dolegliwości somatyczne bez realnej przyczyny medycznej

– poszukujesz własnej drogi rozwoju lub rozwiązania konfliktu wewnętrznego

– szukasz sposobu sprawnej komunikacji i wyrażania siebie

– chcesz być wysłuchana/y i zrozumiana/y – bez oceniania i krytyki

yve7qkp2

Oferuję:

Terapię indywidualną osób dorosłych i par poprzedzoną 1-3 spotkaniami konsultacyjnymi, które służą rozeznaniu trudności, określeniu celu terapii, dobraniu formy – krótko lub długoterminowej, a być może poszukaniu innej formy pomocy. Konsultacje umożliwiają też Klientowi zapoznanie się ze mną, z gabinetem i sposobem mojej pracy. 

W przypadku osób starszych i niepełnosprawnych, które nie są w stanie przyjeżdżać do gabinetu, oferuję sesje z dojazdem do klienta na terenie Gdańska i Sopotu.

Pracuję w oparciu o Kodeks Etyczny Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Gestalt, zapewniam dyskrecję i poszanowanie przekonań każdego klienta. Swoją pracę poddaję superwizji u certyfikowanego Superwizora Gestalt. 

Na czym polega psychoterapia Gestalt?

Psychoterapia Gestalt osadzona jest w nurcie humanistycznym. Tutaj każdy człowiek jest wyjątkowy – jest fenomenem, który w sposób unikalny doświadcza i interpretuje siebie, świat i to, co się w nim wydarza. Organizm ma naturalną tendencję do samoregulacji ułatwiającej funkcjonowanie. Gdy proces wewnętrznej równowagi zostaje zaburzony, odczuwamy  cierpienie, dyskomfort, często poczucie braku sensu życia. Terapeuta Gestalt w bezpiecznej relacji „Ja-Ty” z Klientem przygląda się zakłóceniom tego procesu i pomaga poszerzyć świadomość, co tak naprawdę jest przyczyną trudności. Terapeuta nie ocenia, nie krytykuje, ale w akceptujący sposób, „Tu i Teraz” szuka z Klientem nowych rozwiązań i zachowań innych niż te, które przysparzają cierpienia. Terapia Gestalt pomaga odzyskać zaufanie Klienta do siebie i swojej intuicji. Wspiera proces zaspokajania prawdziwych potrzeb i adekwatnego doświadczania siebie. Traktując człowieka holistycznie, uczy też obserwować sygnały, które wysyła nam ciało. Szersza świadomość własna Klienta umożliwia dokonywanie przez Niego właściwych wyborów i branie za nie odpowiedzialności. Tym samym buduje się większe poczucie sprawczości i sensu, a kontakty z innymi ludźmi stają się bardziej autentyczne i satysfakcjonujące.

Cennik:

Pierwsza konsultacja psychoterapeutyczna indywidualna : 50 min. Koszt: 180 zł

Sesja psychoterapeutyczna indywidualna : 50 min. Koszt: 150 zł

Pierwsza konsultacja psychoterapeutyczna pary: 60 min. Koszt: 250 zł

Sesja psychoterapeutyczna pary: 60 min. Koszt: 220 zł

Konsultacja psychoterapeutyczna indywidualna z dojazdem do klienta : warunki do uzgodnienia 

Sesja psychoterapeutyczna indywidualna z dojazdem do klienta : warunki do uzgodnienia. 

Shopping Basket